Serwisowy fejsbucz

Ogłoszenia oraz kontakt z administracją. Tutaj zamieszczać można sugestie odnośnie funkcjonowania serwisu, oraz zgłaszać wszelkie problemy.

Re: Serwisowy fejsbucz

Postprzez pablo102425 » 08 Lip 2012, 21:56

Ja nie neguję, żeby nie było. Ale też nie popieram. W sumie i tak nic nie zastąpi zwykłej niekomercyjnej nawet małej ale rozsądnie prowadzonej strony.
Awatar użytkownika
pablo102425

Miejscowość: Opava, Czech Republic

Postprzez baniak » 08 Lip 2012, 22:13

nie popieram. To my tworzymy mode więc odejdźmy od społecznościówek. Forum ma dla mnie większą wartość niż fejsbucz i reszta śmiesznych portali. Poza tym portale te do innych rzeczy miały być przeznaczone.
Awatar użytkownika
baniak

Miejscowość: Wrocław

Postprzez Jacek Szubert » 08 Lip 2012, 22:26

Ale my tam głównie linki do nowych tekstów planujemy wrzucać. Jeśli komuś to nie potrzebne, to przecież nikt nie zmusza do śledzenia. Nic tym samym z resztą nie straci, jeśli śledzi stronę innymi sposobami. A jeśli ktoś lubi taką formę, to będzie miał taką możliwość. Ja tu nie widzę żadnego konfliktu.

Również nie jestem fanem na przykład grup na FB, przez które sporo wartościowego materiału przepada w czeluściach tego serwisu. Ludzie coraz częściej zamiast pisać na forum, gdzie jednak przejrzystość i łatwość poruszania się jest dużo wyższa, piszą na FB. Na szczęście nie dotyczy to jeszcze za bardzo polskiej terrarystyki. I zakładając tę stronę nie planujemy tego zmieniać. Tylko linki, dyskusja właściwa na forum.

Tak to widzę, być może źle, więc liczę na przedstawienie innego podejścia do sprawy:)
jakby co to 791-379-682
Jacek Szubert

Miejscowość: Wrocław

Postprzez kulig007 » 09 Lip 2012, 10:49

Jeżeli fuckbook będzie tylko takim małym przekaźnikiem do forum, to mnie taka forma odpowiada. Zawsze to szansa, że jakiś ułamek czytających, zaciekawi temat i zalogują się na forum.

A przecież wszyscy wiemy jaki "szum" zrobił FB. Ludzie nawet w drodze do kibla...logują się na serwis.
kulig007

Miejscowość: B-tów

Postprzez whysy » 09 Lip 2012, 16:00

baniak napisał(a):nie popieram. To my tworzymy mode więc odejdźmy od społecznościówek. Forum ma dla mnie większą wartość niż fejsbucz i reszta śmiesznych portali. Poza tym portale te do innych rzeczy miały być przeznaczone.

ja się podpisuję pod tym. Z fb nie korzystam, wystarczy, że prawie na każdej stronie widzę jakieś "lajki"
whysy

Postprzez kulig007 » 09 Lip 2012, 18:09

Dla informacji też nie korzystam z FB.

Ale przecież przez wrzucanie suchego linku na fb, chyba nie zejdziemy poziom niżej ?!? A wiadomo, że większość internatów jest leniwa ! Więc w jednym miejscu będą mieli po prostu szybszy rzut oka na ten serwis i newsy.
Szkoda aż tak bardzo się zamykać, tworzyć jakieś hermetyczne środowisko ze scorpiones.pl
Niech ludziska się oswajają z tym tematem, zaciekawią, spróbują, pomimo dużych przeciwności (tj. głównie rozporządzenie MŚ z 23.11.2011). Jakaś ''wymiana krwi'' może nastąpi ;)
kulig007

Miejscowość: B-tów

Postprzez Rhopalurus » 09 Lip 2012, 20:19

Ja pierdziele Panowie, Jacek napisał że będą tam umieszczane informacje o nowościach na stronie (dwa zdania + link), dzięki czemu zarejestrowani od razu będą mieli info na stronie głównej (albo jakoś tak). Nie będzie tam panować jakaś burzliwa rozmowa i nie wiadomo co jeszcze.
Rhopalurus

Postprzez Obli » 09 Lip 2012, 20:30

Fejsika nie mam, ale scorpiones.pl ma spoko foto!

Chill w majtach, chłopaki, skoro i tak nie macie 'fejsa' to co Wam to robi? No nic.
Awatar użytkownika
Obli

Poprzednia

Wróć do Scorpiones.pl

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 1 gość