Migracja na nową wersję CMSa

Ogłoszenia oraz kontakt z administracją. Tutaj zamieszczać można sugestie odnośnie funkcjonowania serwisu, oraz zgłaszać wszelkie problemy.

Migracja na nową wersję CMSa

Postprzez Jacek Szubert » 24 Sie 2012, 12:22

Planuję migrację na nową wersję Joomli, dużo nowszą niż aktualnie. Trochę ten temat zaniedbałem, najwyższy czas nadrobić. Wielkich przerw w dostępie nie planuję, bo najprawdopodobniej nową postawię równolegle, powoli będę przenosił dane, a potem podmiana zajmie dosłownie chwilkę.

Do sedna. Jest może ktoś na forum, kto zna i lubi się zajmować grafiką? Przydałaby się pomoc zarówno z dopasowaniem logo, ogarnięciem jakiegoś szablonu pod nową wersję (wybór spośród darmowych i pewnie jakieś przeróbki w CSSie), czy dopasowaniem stylu forum do stylu strony. Ja w tym temacie zupełnie lewy jestem, do tego nie mam gustu. Dobrze by było, gdyby ktoś ze środowiska zgodził się pomóc za stawkę skorpionową, ale płatności złotówkami (w granicach rozsądku - dlatego też wolałbym kogoś bardziej chcącego się przysłużyć światu skorpionowemu, niż się dorobić) oczywiście nie wykluczam.

PW jak coś, albo inna forma kontaktu z profilu.
jakby co to 791-379-682
Jacek Szubert

Miejscowość: Wrocław

Re: Migracja na nową wersję CMSa

Postprzez Jacek Szubert » 20 Wrz 2012, 17:01

Update: stoimy w miejscu póki co. I w sumie dobrze;)

Grafik nadal poszukiwany!
jakby co to 791-379-682
Jacek Szubert

Miejscowość: Wrocław

Wróć do Scorpiones.pl

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 1 gość