dyn dobry

Luźne dyskusje na tematy niekoniecznie z terrarystyką związane.

dyn dobry

Postprzez koroner » 11 Lis 2012, 13:04

Dobry, jestem nowym użytkownikiem, więc wypadałoby się na początku przywitać i przedstawić:) pochodzę z małej miejscowości nieopodal Częstochowy, dokładnie Myszków:) z terrarystyką jestem związany od 6 lat, moje hodowle to głównie modliszki, kiedyś kilka ptaszników, zafascynowały mnie aktualnie skorpy (tzn już dawno, ale wcześniej nie miałem czasu ani pieniędzy na jakiś konkretny rozruch) jedynie co miałem to samice euscorpius tergestinus. Więc licho jak nie wiem;) mam zamiar kupić jakieś ciekawsze gatunki i oto moje pytanie GDZIE? na allegro lipa, nie mam kontaktów a wiec nie znam hodowców, spider shop oferuje tylko Heterometrus petersi L2, ale takie olbrzymy mnie wcale nie interesują, zastanawiam się nad Babycurus jacksoni z allegro od ravena ale no nie wiem... poradźcie coś dobrzy ludzie! :)

pozdrawiam
koroner

Re: dyn dobry

Postprzez Nikt » 11 Lis 2012, 13:31

Cześć!

Raven-swój chłop, bierz śmiało;) Jeśli chcesz się bardziej zagłębić w hodowlę skorpionów, to dobrze trafiłeś. Na forum jest kilku hodowców, od których warto kupować, przejrzyj działu handlowe:)
Nikt

Postprzez pablo102425 » 11 Lis 2012, 18:56

Witaj,

wpadaj na giełdę do Wrocławia w grudniu, będą na pewno skorpiony a i będziesz mógł je "pomacać" przed kupnem :D
Awatar użytkownika
pablo102425

Miejscowość: Opava, Czech Republic

Postprzez stachu92 » 12 Lis 2012, 11:47

ja jestem z czestochowy i jakies skorpiony czasem sie trafiaja na sprzedaz:) pisz pw moze cos doradze:)
stachu92

Wróć do Hyde Park

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 1 gość