Hej żyjecie ?

Ogłoszenia oraz kontakt z administracją. Tutaj zamieszczać można sugestie odnośnie funkcjonowania serwisu, oraz zgłaszać wszelkie problemy.

Hej żyjecie ?

Postprzez czorny01 » 22 Cze 2018, 12:55

Dzieje się tu jeszcze co ? może by jako rozkręcić to forum ? albo zrobić jakiś czat czy facebooka dla ludzi co trzymają jeszcze te stwory i chcieli by pogadać, coś sprzedać czy kupić "a nie mają jak po sierpniu pamiętnego roku".
czorny01

Re: Hej żyjecie ?

Postprzez manius19_2009 » 24 Cze 2018, 22:21

Siemanko , no prawda to forum zamarlo i nie mam juz gdzie popatrzec za skorpami bo wszedzie tylko ptaszory a przydaloby sie cosik ozywic , cos na fb itp
You''ll never walk alone
Awatar użytkownika
manius19_2009

Miejscowość: Dębica

Postprzez Rhopalurus » 30 Cze 2018, 14:55

Cześć, fajnie że jeszcze w tym siedzicie, ja też :D ale już dużo mniej :cry: Odpływ ludzi z for dyskusyjnych jest widoczny praktycznie wszędzie. Tu odpływ był tak duży że aż forum zamarło :roll: Większość ludzi przyszło na fb, niestety dla nas, jak i dla nich.

Dbaliśmy na forum o przestrzeganie prawa, powstał o tym artykuł ale też o anonimowość. Czego na fb w grupach nie ma i to jest główny powód dla jakiego nigdy nie przeniesiemy się na fb (poza facebookowym profilem scorpiones.pl ze zdjęciami, wiadomo reklama).

Drugim powodem jest brak jakiejkolwiek segregacji, najwartościowsze posty schodzą coraz niżej i niżej i w końcu są zapominane. Na forum jeśli chcesz przeczytać o np. rozmnażaniu skorpionów, wchodzisz w odpowiedni dział i masz całą listę, spróbujcie tak znaleźć coś na fb...

O skorpionach jest już jakaś grupa polska, udziela się tam nasz forumowy kolega i moderator w jednym, więc na pewno dobrze doradzi czy pomoże. (btw. tylko nie wrzucajcie tam zdjęć andro itp, kiedyś serio ktoś tam wbije i mają Was na"tacy")

Fajnie znowu użyć tych starych dobrych emot :mrgreen:

Pozdrawiam :)
Rhopalurus

Postprzez natan » 01 Lip 2018, 21:45

Cześć!
Nareszcie jakieś oznaki życia :)
Stęskniłem się za tą stroną i hodowlą skorpów (no u mnie też to leży :? :( ) ale pasuje się troszeczkę zreflektować i może wskrzesić temat skorpów na tej co jak co najbogatszej w wiedzę o skorpionach stronie w języku polskim 8-)
Pozdrawiam wszystkich niedobitków ;)
Awatar użytkownika
natan

Wróć do Scorpiones.pl

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 1 gość