Strona 1 z 1

Hej żyjecie ?

PostWysłany: 22 Cze 2018, 12:55
przez czorny01
Dzieje się tu jeszcze co ? może by jako rozkręcić to forum ? albo zrobić jakiś czat czy facebooka dla ludzi co trzymają jeszcze te stwory i chcieli by pogadać, coś sprzedać czy kupić "a nie mają jak po sierpniu pamiętnego roku".

Re: Hej żyjecie ?

PostWysłany: 24 Cze 2018, 22:21
przez manius19_2009
Siemanko , no prawda to forum zamarlo i nie mam juz gdzie popatrzec za skorpami bo wszedzie tylko ptaszory a przydaloby sie cosik ozywic , cos na fb itp

Re: Hej żyjecie ?

PostWysłany: 30 Cze 2018, 14:55
przez Rhopalurus
Cześć, fajnie że jeszcze w tym siedzicie, ja też :D ale już dużo mniej :cry: Odpływ ludzi z for dyskusyjnych jest widoczny praktycznie wszędzie. Tu odpływ był tak duży że aż forum zamarło :roll: Większość ludzi przyszło na fb, niestety dla nas, jak i dla nich.

Dbaliśmy na forum o przestrzeganie prawa, powstał o tym artykuł ale też o anonimowość. Czego na fb w grupach nie ma i to jest główny powód dla jakiego nigdy nie przeniesiemy się na fb (poza facebookowym profilem scorpiones.pl ze zdjęciami, wiadomo reklama).

Drugim powodem jest brak jakiejkolwiek segregacji, najwartościowsze posty schodzą coraz niżej i niżej i w końcu są zapominane. Na forum jeśli chcesz przeczytać o np. rozmnażaniu skorpionów, wchodzisz w odpowiedni dział i masz całą listę, spróbujcie tak znaleźć coś na fb...

O skorpionach jest już jakaś grupa polska, udziela się tam nasz forumowy kolega i moderator w jednym, więc na pewno dobrze doradzi czy pomoże. (btw. tylko nie wrzucajcie tam zdjęć andro itp, kiedyś serio ktoś tam wbije i mają Was na"tacy")

Fajnie znowu użyć tych starych dobrych emot :mrgreen:

Pozdrawiam :)

Re: Hej żyjecie ?

PostWysłany: 01 Lip 2018, 21:45
przez natan
Cześć!
Nareszcie jakieś oznaki życia :)
Stęskniłem się za tą stroną i hodowlą skorpów (no u mnie też to leży :? :( ) ale pasuje się troszeczkę zreflektować i może wskrzesić temat skorpów na tej co jak co najbogatszej w wiedzę o skorpionach stronie w języku polskim 8-)
Pozdrawiam wszystkich niedobitków ;)

Re: Hej żyjecie ?

PostWysłany: 22 Sty 2019, 07:55
przez baniak
Mijają lata... dosłownie lata...
Z hodowli nie wiele już zostało niestety...
Ale chętnie kupię jakieś parto... xD i stopniowo się odbuduje xD