Pierwsze kroki P. imperator

Warunki hodowli, karmienie, wylinki, wybór gatunku, itp.

Re: Pierwsze kroki P. imperator

Postprzez sowiisz » 24 Sie 2011, 23:26

Wpadł na obiad ;p;p na liściu pewnie był i spadł ;) Nawet go nie zauważyłem powiem szczerze. ;p;P już wyciągnięty ;D jadowity nie jest bo mnie ukuł ;D
sowiisz

Miejscowość: Mieroszów

Postprzez stachu92 » 26 Sie 2011, 09:46

w sensie skorpion czy slimak?? Skorpiony jak by co wszystkie sa jadowite:)
stachu92

Postprzez Chev » 26 Sie 2011, 10:18

to chyba żart był :D
Chev

Postprzez ScorpionWorld » 26 Sie 2011, 10:36

Skorpion to z pewnopscia Heterometrus spec. prawdopodobnie petersii bądz laoticus.
Co do płci przy tej wielkości jest niemozliwa do okreslenia.
ScorpionWorld

Postprzez KingClaws » 01 Wrz 2011, 13:10

Nie stawiał bym na Euscorpius ponieważ one mają bardziej zaznaczone "wcięcia " na szczypcach . Z doświadczenia nikłego bo nikłego mogę powiedzieć że to też nie imperator ponieważ granulacji na szczypcach nie widzę . Wygląda identycznie jak mój H.petersii więc być może to on ale nie podejmę się sklasyfikowania jaki to Heterometrus .Jeśli nie je wrzuć mu martwy pokarm , mój szama jedynie taki . W każdym bądź razie radzę ci iść do sprzedawcy i nawtykać mu , bo jeśli sprzedał ci to jako impa to po pierwsze bez papierów a po 2 wprowadził cie w gruby błąd ... chyba że dał ci papiery do Heterometrus :lol: . Ps Martwy pokarm wrzuć wieczorem i poczekaj do rana i sprzątnij resztki ! pleśń nie jest fajna ...
Awatar użytkownika
KingClaws

Poprzednia

Wróć do Hodowla

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 1 gość