Hottentotta spec. Uganda

Warunki hodowli, karmienie, wylinki, wybór gatunku, itp.

Re: Hottentotta spec. Uganda

Postprzez Jacek Szubert » 01 Gru 2011, 21:27

Raczej tak pozostanie, chyba że Kovarik po dogłębnej analizie stwierdzi, że ten gatunek już jest opisany. I został zawarty na liście. Jeśli żaden niespodziewany zwrot akcji się nie zdarzy, powinien pozostać on legalnym w każdym razie.

Forma może bardziej akceptowalna, niż poprawna. Może być że kolokwializm, czy inne trudne pojęcie. Lepiej unikać ;)
jakby co to 791-379-682
Jacek Szubert

Miejscowość: Wrocław

Postprzez Patryk_B » 01 Gru 2011, 21:36

Jeszcze zależy w jakim środowisku jest akceptowana ta forma, bo wiadomo, że "niektórzy ludzie" używają tych różnych "poszłem, weszłem, wziełem" itd. i jest to w zupełności akceptowane przez resztę, ale to nie forum o naszym języku. ;] Ja więcej pytań nie mam, dyskusja na temat języka polskiego została odbyta, więc teraz czekamy na wypowiedź ScorpionWorld'a. ;]
Patryk_B

Postprzez ScorpionWorld » 02 Gru 2011, 01:09

Witam,
Temperatura dla tych hotek taka jak dla wiekszosci tj. okolo 30 stopni z tym, ze polecam stosowac troche wyzsza jak typowa wilgotnosc. Przy zraszaniu raz na miesiac zauwazylem dosc duza smiertelnosc (glownie u niedoroslych osobnikow) a juz przy zraszaniu co tydzien smiertelnosc jest prawie zerowa. Wazne aby woda dosc szybko odparowywala tj. z 1-2 dni poniewaz grzybica tych skorpow nie oszczedza. Warunki bardzo podobne do Mesobuthus gibbosus tak po krotce mowiac.
ScorpionWorld

Postprzez wojmac93 » 02 Gru 2011, 19:42

Ogromne dzięki! Takiej odpowiedzi oczekiwałem.
Per aspera ad astra.
wojmac93

Miejscowość: Łęczna

Poprzednia

Wróć do Hodowla

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 1 gość