Wedrujacy r.garridoi

Anatomia, morfologia, ekologia, taksonomia, oraz inne dziedziny niezwiązane bezpośrednio z warunkami hodowlanymi.

Wedrujacy r.garridoi

Postprzez WildDerp » 09 Lip 2014, 09:29

Co się stało to ja nawet nie. Posiadam L3 h.petersii i l4. r.garridoi na stanie, obok siebie 2 takie same(wielkością) fauny ustawione włożone w akwarium w razie żeby nie spier***ił żaden na zewnątrz. Dzisiaj wstając rano standardowo zaglądam do faunboxa czy oba skorpiony są w nim i wszystko jest w porządku.. A spojrzałem na r.garridoi widzę, ze nie ma go na korze, wiedząc, ze wczoraj próbował wspinać się po kamieniu na ściance sprawdziłem pod kora i.. NIE MA. Patrze w drugiego fauna gdzie siedzi h.petersii i tam sobie spokojnie r.garridoi spoczywa jakby nigdy nic, ale wygląda na zszokowanego. Oba funkcjonują normalnie, nie wygląda jakby doszło do starcia i mam nadzieje, że żaden nie padnie. Mieliście kiedyś podobne akcje? Może jakiś protip?
Jeżeli w złym dziale to wybaczcie.
WildDerp

Re: Wedrujacy r.garridoi

Postprzez pablo102425 » 09 Lip 2014, 23:25

Prawie każdemu, kto zajmuje się dłużej skorpionami jakiś kiedyś uciekł. Ty miałeś to szczęście że skorpion nie zwiał gdzieś "na dom" tylko znalazł schronienie w terrarium obok. Musisz lepiej zabezpieczyć ten faunabox. Kiedyś możesz nie mieć tyle szczęścia.
Awatar użytkownika
pablo102425

Miejscowość: Opava, Czech Republic

Wróć do Skorpiony

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 1 gość