IX Giełda Zwierząt Egzotycznych we Wrocławiu

Wszelkie spotkania, giełdy czy wystawy terrarystyczne.

IX Giełda Zwierząt Egzotycznych we Wrocławiu

Postprzez Jacek Szubert » 23 Lut 2014, 13:28

Scorpiones będzie ze stolikiem!

https://www.facebook.com/events/1433175 ... 8746919422

Serdecznie zapraszamy wszystkich na "IX Giełdę Zwierząt Egzotycznych we Wrocławiu". Odbędzie się 23-go marcaod 10:00 do 15:00 na Uniwersytecie Przyrodniczym we Wrocławiu, hol wejściowy budynku Centrum Dydaktyczno-Naukowym (akwarium). Początkowo był pomysł żeby przenieść giełdę w inne miejsce, ale udało porozumieć się z Uczelnią aby dalej kontynuować tradycję.

Informacje do wystawców: 
- Na giełdzie (wystawie) zwierząt egzotycznych jest całkowity zakaz sprzedaży zwierząt kręgowych! Nowe prawo zakazuje tego typu obrotu. Można jedynie przyjechać i zaprezentować swoje zwierzęta (kręgowce), wymienić się doświadczeniami, informacjami, kontaktami, lecz cała operacja sprzedaży jest surowo zakazana! Wystawcy którzy byli na październikowej i grudniowej giełdzie mogą powiedzieć najwięcej jak to wyglądało. Dlatego polecam się skontaktować z nimi (np. RICO, SARNAC, MORPH). Proszę również pamiętać o wystawianiu dokumentów, o ile jakieś zwierzęta tego wymagają. Pozostałe zwierzęta oraz przedmioty można spokojnie sprzedawać.

Informacje dla zwiedzających: 
- Jak już wspomniałem wyżej, jest całkowity zakaz kupowania zwierząt kręgowych egzotycznych od sprzedawców! Oraz całkowity zakaz przynoszenia swoich okazów na sprzedaż!
- NOWOŚĆ: Podczas giełdy będzie rozdawana "Gazetka giełdowa" posiadająca mapkę sprzedawców, oraz cenne informacje dotyczące wydarzenia.

Godziny otwarcia: 
Dla sprzedających: 9:00 - 16:00
Dla zwiedzających/kupujących: 10:00 - 15:00
 
Miejsce: 
Uniwersytet Przyrodniczy we Wrocławiu
pl. Grunwaldzki 24 A
Giełda odbędzie się w holu, na parterze Centrum Dydaktyczno-Naukowego. Jest to duży przeszklony niebieski budynek naprzeciw Grunwaldzki Center.
Uniwersytet jest w samym centrum miasta, niedaleko pasażu Grunwaldzkiego, dlatego łatwo tam dojechać tramwajem w kierunku "BISKUPIN" (od PKP nr2,4), autem, autobusem (od PKP nr 146 i 145).

Parking: 
Dla sprzedawców będzie zapewniony bezpłatny parking na terenie uczelni. Już nie ma hasła, wszystko jest tak jak na ostatniej grudniowej giełdzie. Niestety dalej trwa budowa centrum Ge-Hydro-Info, więc tył jest zamknięty. Ale już sami wiecie co i jak.

Cena: 
Bilet wstępu: 5 zł.
Bilet wstępu dzieci do lat 10:  2 zł.
Metr bieżący stolika dla sprzedawcy: 15 zł. (Nowość: nie ma limitu - możliwość rozbudowania 2-go piętra)
Podłączenie pod prąd dla wystawcy: 10 zł (niezależnie od metrażu).
 
Nowość: Reklama na giełdzie
- Jak zauważyliście nie ma jeszcze plakatu giełdy. Jest możliwość zamieszczenia logo firmy, hodowli, serwisu na plakacie giełdowym. Jak na dzień dzisiejszy są loga: Micro-World, TCP, Radio LUZ, Scorpiones, Pro Spiders. Cena umieszczenia grafiki - 30 zł. Ilość ograniczona (3-4 sztuki)! Termin przesyłania zamówień do 23.02.2014!
- Wystawienie banneru reklamowego po za obrębem stoisk (obojętnie czy stojącego czy wiszącego) - 10 zł od sztuki
- Możliwość zamieszczenia reklamy w gazetce giełdowej, która będzie rozdawana przed wejściem na giełdę. Cena do uzgodnienia - w zależności od wielkości reklamy. Termin składania zamówień do 10.03.2014!

Zamówienie metrażu stolika oraz kontakt informacyjny:
e-mail: biuro@micro-world.pl 
tel: 692 577 758

Opłata za stolik: 
- Wpłata na konto bankowe przed giełdą (dane do przelewu podaję wyłącznie na e-mail sprzedawcy)
- Podczas trwania giełdy (od osób które nie zapłacą w formie przelewu bankowego)
- Zamówienia przyjmuję do dnia 17- go marca tego roku. Wiąże się to z wydrukiem gazetki giełdowej. 

OGŁOSZENIA KUPNA I SPRZEDAŻY NA FORUM:
http://www.terrarium...a-we-wroclawiu/
jakby co to 791-379-682
Jacek Szubert
 
Posty: 477
Rejestracja: 27 Lut 2011, 22:34
Miejscowość: Wrocław

Wróć do Giełdy, spotkaniaKto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Bing [Bot] oraz 0 gości


cron